Rodinné domy

Většina instalací má velkou šanci získat peníze od státu. Řekněte si o ně, dejte nám o své situaci vědět poptávkou.

Mám nárok na dotaci? Kolik novou instalací ročně ušetřím? Jak instalace vypadá? Nechte se inspirovat příkladovými instalacemi.

Tepelné čerpadlo jako zdroj tepla a ohřevu teplé užitkové vody v rodinném domě je dnes tradiční řešení. Nevyžaduje obsluhu, má malé provozní, ale vyšší instalační náklady.

Instalujeme jen Tepelná čerpadla a ne klimatizace a jiná pochybná zařízení, která se za tepelná čerpadla jen vydávají. Tím je daná i cenová relace našich instalací TČ; neumíme instalace pod 100 000 Kč a zákazníkům s podobným očekáváním nemáme co nabídnout.

Snažíme se upřednostnit zájem investora a neprotěžovat určitý systém nebo výrobce tepelného čerpadla.

Provádíme všechny systémy TČ – zem / voda, vzduch / voda, voda / voda. Nejsme vázáni jedním výrobcem tepelného čerpadla. V našem portfoliu jsou jen kvalitní značky. Jako velký hráč na trhu pro tyto výrobce provádíme veškeré služby spojené s regionálním zastoupením včetně autorizovaného servisu.

Instalace provádíme sami včetně návazných systémů – Elektroinstalace, Vzduchotechnika, Topení, Solární systém, Chytrý dům.

Garantujeme správnost našeho návrhu Tepelného čerpadla do Vašeho rodinného domu; v opačném případě zařízení bezplatně vyměníme za nové, jiného výkonu.  Dochází k tomu zhruba u jedné instalace ze sta, tj. zhruba jednou ročně.

Pro bližší seznámení s problematikou instalací TČ do RD doporučujeme:

http://vytapeni.tzb-info.cz/tepelna-cerpadla/10822-vyber-tepelneho-cerpadla-do-rodinneho-domu

 

PŘÍKLADOVÉ INSTALACE

Dotace

Kotlíková dotace 2015

 

Tepelné čerpadlo obecně

image description

Invertorová technologie