Napsali o násNapsali o nás

Alena Weinfurterová

24.05.2017 /00:00/

Chtěla bych tímto poděkovat montážnímu týmu firmy Tenaur za perfektní montáž tepelného čerpadla Zubadan 11,2 kW a ohřevu TUV v našem rodinném domě ve Hvožďanech. Už bych neměnila za jiný druh vytápění. Čisté, bez práce, ovládání přes internet, velmi nízká spotřeba energie, stále teplá voda, prostě jedním slovem super. V naší vesnici Zubadan nebude sám. Každý, kdo se byl na něj podívat, byl nadšen a několik z nich už připravuje potřebné materiály na nové kolo kotlíkové dotace. Všem mohu doporučit. S pozdravem Alena Weinfurterová

pan Wuchterle

15.03.2017 /00:00/

Chci tímto poděkovat za návrh,dodávku, profesionální montáž a příkladný servis tepelného čerpadla,které jste mi instalovali v dubnu 2016. Tepelné čerpadlo,kromě vytápění velkého domu s dvěma byty,využívám i pro ohřev TUV,což je rychlé,úsporné a stále máme dostatek teplé vody i při větší spotřebě. Po ekonomické stránce ušetříme mnoho práce spojené s topením a cca 28 % nákladů na energii proti původnímu vytápění zčásti elektrokotlem a klasickým kotlem na pevná paliva (uhlí,dřevo). Vážím si i Vaší pomoci s doklady pro získání dotace. Jsem velmi spokojen a tyto řádky píši po zimním období,kdy jsme poprvé otestovali TČ při venkovní teplotě - 21°C a v domě jsme měli příjemně vytopeno. Účinnost,komfort a ekonomika provozu TČ mě mile překvapila. Závěrem chci pochválit a zmínit se o dálkovém ovládání přes internet,které rovněž zvyšuje komfort a umožňuje ovládat některé funkce TČ z mobilního telefonu nebo PC.

Hirschlovi

14.03.2016 /00:00/

Rádi bychom poděkovali celému vašemu týmu za perfektní montaž tep.čerpadla a také pochvala reviznímu technikovi(perfektní spolupráce). Topí to parádně a doufejme že dlouho bude.

p. Petrák

07.03.2016 /00:00/

Již od prosince provozujeme tepelné čerpadlo dodané Vaší firmou. Protože jsme s instalací spokojeni, rozhodl jsem se Vám ještě poděkovat tímto způsobem. U Vaší instalace jsme dosáhli nejlepšího výsledku poměru výkonu a ceny. Vámi dodané tepelné čerpadlo je nejkomfortnější ze všech nabídek - zejména si užíváme připojení k internetu. Když můj 80 letý otec čerpadlo omylem vypnul, tak jste mu na dálku poradili, co udělal špatně. Poděkujte prosím i montážníkům - instalaci provedli během jednoho dne - ráno přijeli a večer topili i přestože se napojovali ve 4 místech do starého topení. To byl super výkon. Zapojení kotle s námi konzultovali a udělali jej přesně podle našich představ. Záruka 5 let je výborná. Už jsme ji využili. Ucpal se čisticí filtr. To je asi běžné, když se navařují nové trubky do starého topného systému. Vaši kluci ve fakt rekordním čase dorazili a filtry vyčistili. Přemýšlel jsem, co by jsem Vám vytknul a věřte mi nebo ne - nenašel jsem nic špatně. Jsme rádi, že jsme narazili na Vaší firmu. Děkujeme Vám za perfektní výkon. Přejeme Vám do budoucna mnoho spokojených zákazníků. Laťku máte fakticky nastavenou dost vysoko, tak ať Vám to vydrží.

Petr Cvacho, Všeruby

09.02.2016 /00:00/

Chtěl bych Vaši firmu pochválit ! :-D Firma, která nám tento týden prováděla zálivku Anhydritovým potěrem byla velmi spokojena s pokládkou podlahového topení a s tím související přípravou. Říkali, že takto dobře připravenou podlahu moc často nemají ;-) Pevně věřím, že i další spolupráce s montáží tepelného čerpadla dopadne ke spokojenosti všech.

MUDr. Iva Pešková, Mantov

01.02.2016 /00:00/

Chtěli bychom poděkovat firmě Tenaur za skvělou a bezproblémovou práci při instalaci našeho tepelného čerpadla a jeho následný servis. Že jsme zvolili dobře, nám potvrzuje každoroční vyúčtování za elektřinu. Děkujeme" MUDr. Iva Pešková, Mantov

Bc. Ondřej Cibulka

20.11.2015 /00:00/

Děkujeme společnosti Tenaur za komplexní a profesionální přístup při realizaci topného systému v našem rodinném domě v Postřekově. Byli jsme maximálně spokojeni od první schůzky, při instalaci až po zprovoznění celého systému. Společnost Tenaur kdykoli a komukoli rádi osobně doporučíme a předvedeme jejich realizovanou práci u nás doma. Cibulkovi, Postřekov

Petra Kučerová

03.08.2015 /00:00/

"V srpnu proběhlo dodání a montáž tepelného čerpadla a solárů na RD. Práce byla odvedena rychle a profesionálně. Celé firmě TENAUR patří velké DÍK za skvěle odvedenou práci."

Miloslav Chlan

18.02.2015 /09:43/

"Chtěl bych poděkovat firmě TENAUR za provedené služby. Montéři byli rychlí, ochotní a vůbec výborní. Samozřejmě děkuji celé firmě za ochotu a rychlost jednání."

Martin Lukáč

07.02.2015 /18:24/

"S prací a přístupem společnosti TENAUR, s.r.o. jsme velmi spokojeni. Rychlost, ochota a flexibilita při řešení projektu tepelného čerpadla, dodání a následné poradenství vč. zajištění podkladů pro dotace je nutno také pochválit."